EESTI KAUBANDUS-TÖÖSTUSKOJA
LIIGE

 

 

Termokaitsmed (1)

 

Thermik Gerätebau GmbH rajas 40 aastat tagasi hr. Peter Hofsaess. Tema oli ka esimene, kes lahendas elektriküttesüsteemides automaatse regluatsiooni küsimuse, kasutades selleks bi-metall-lüliteid. Tema teiseks eesmärgiks oli hakata tootma usaldusväärsemaid ja kõrgeimatele nõuetele vastavaid termokaitsmeid. Sellest ajast alates on enam kui 2,5 miljardit Thermik Gerätebau toodet olnud rakenduses tagamas kaitset mitmesugustes elektri ja elektroonika rakendustes.

Ka käesoleval ajal jätkab ettevõte samas valdkonnas ning kvaliteedi ja usaldusväärsuse suhtes ei ole tehtud mingeid järeleandmisi, mida näitab ka see, et Thermik'ul on võetud oma toodetele üle 700 erineva patendi.

Ettevõte on ka geograafilises mõttes laienenud - tootmisüksused on rajatud Ameerika Ühendriikidesse, Malaisiasse ja Rumeeniasse. 

Lisainfot ettevõtte kohta leiate kodulehelt:

http://www.thermik.de/

 

Jahutusseadmed (2)

Austerlitz Electronic GmbH ajalugu ulatub aastasse 1949, mil Saksamaa linnas Münchberg loodi ettevõte Sandisk. Viiekümnendate aastate alguses alustas ettevõtte looja, saksa insener Alfred Austerlitz tegevust elektroakustiliste seadmete müügiga. Sortimenti kuulusid mitmesugused kõrvaklapid ja mikrofonid.

Mõne aasta pärast aga muutusid senised ruumid ettevõttele kitsaks ning uus peakorter rajati Nürnbergi, kus see asub tänaseni.

Selleks ajaks oli oluliselt laienenud ka pakutavate toodete valik. Lisaks kõrvaklappidele ja mikrofonidele pakuti nüüd ka erinevaid pistikuid, kaableid, kõlareid ja takisteid. Käivitatud oli oma tootmine, mis valmistas telefonikaablit ja -adaptereid.

Kuuekümnendate aastate alguses võidutses maailmas uus transistoritel põhinev elektroonika, millega seoses tekkis vajadus neid komponente jahutada. Selleks asutati eraldi tootmisharu, mis tegeles vaid jahutusseadmete tootmisega, mis käesolevaks ajaks on kujunenud ettevõtte peamiseks tegevussuunaks.

Praeguseks on viidud jahutsuseadmete tootmine üle Henfenfeldi ning on loodud tütarettevõte Hoyerswerdasse.

Lisainfot ettevõtte ja toodete kohta leiate kodulehelt:

http://www.austerlitz-electronic.de/

Termopastad, Jahutuselemendid

Ühenduselemendid ja elektroonikamoodulid (5)

WECO Contact GmbH on saksa päritolu ettevõte, kellel on pikaajalised kogemused elektrotehniliste seadmete ja elektroonikakomponentide tootmises. Ettevõte toodab  mitmesuguseid elektroonika-tööstuses kasutatavaid passiivkomponente nagu erinevad ühendusklemmid, riviliited ja elektroonikamoodulid.

WECO Contact omab esindusi Saksamaal, Prantsusmaal, Kanadas, Ameerika Ühendriikides, Mehhikos, Brasiilias, Tuneesias, Hiinas ja Hong Kongis ja selles töötab enam kui 450 inimest.

Ettevõte on sertifitseeritud vastavalt standardile DIN EN ISO 9001:2008.

Lisainfot ettevõtte ja toodete kohta leiate kodulehelt:

www.wecogroup.com

 

 

Elektroonikamoodulid, Isoleerimata klemmid ja keraamilised riviklemmid , Lamepistikud ja -pesad, Trükkplaatide ühendusklemmid, Klemmliistud

Pooljuhtkomponendid ja alaldid (1)

Diotec Semiconductor AG on ettevõte, kes tegeleb mitmesuguste aktiivkomponentide, peamiselt erinevate dioodide ja alaldite tootmisega. Ettevõte on rajatud 1973. aastal Saksamaal.

Käesolevaks ajaks on firma oluliselt laienenud ning on rajatud tootmis- ja tugiüksused Prantsusmaal, Ameerika Ühendriikides, Sloveenias, Hiinas ja Indias. Kokku töötab kontsernis üle 300 inimese.

Ettevõtte tugevateks külgedeks võib lugeda pikaajalist kogemust oma valdkonnas, operatiivset infovahetust ja kõrget tarnekindlust.

Diotec Semiconductor AG toodete võtmekasutajateks on sellised tuntud ettevõtted nagu ABB, Siemens, Schneider Electric, Electrolux, Sanyo, Elcoteq, Enics jpt.

Lisainfot ettevõtte ja toodete kohta leiate kodulehelt:

www.diotec.com